Ayba kırtasiye logo

Hakkımızda

Merhaba

 

Ayba, bir aile şirketi olarak 1995 yılında Galleria Avm'de faaliyetine başlamıştır. Avm'nin 2015'te yıkılması ve daha büyük bir alan ihtiyacının doğması üzerine yeni adres olarak Yaşamkent Besa Karina'daki 450 m2'lik diğer şubeye geçilmiş, yönetimse şirket kurucularından Baskın Güllük üzerine geçmiştir.

 

Şirketimizin birinci ilkesi, öncelikle yakın çevremiz ve tüm Çayyolu'nun gereksinim duyduğu ve bizim sektörümüzle uyum sağlayacak her alanda hizmet vermektir.

 

Bu ilke gereği 1995 yılında faaliyetimize kırtasiye, hediyelik eşya ve oyuncak mağazası olarak başladık.

 

2000'li yılların başında çevremizde sanatsal faaliyetlerin hız kazanması üzerine her çeşit sanatsal malzeme ve ücretsiz kurslarla bu faaliyetleri destekledik.

 

Son yıllarda Çayyolu nüfusunun artması ve büyük ebatlı kopyalama talebinin de buna orantılı olarak çoğalması üzerine fotokopi bölümümüzü, günümüzün en yeni kopyalama makinaları ile güçlendirerek tüm Çayyolu ve bölgemizdeki üniversitelerin gereksinimlerine cevap verebilecek bir kopyalama merkezi kurduk.

 

Üniversite mimarlık bölümü öğrencilerinin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri (maket kartonu, maket malzemeleri, çeşitli yapım araçları vs.) gibi öğrencilerimize sunduk ve onların en uygun fiyatlarla bu malzemelere ulaşmalarını sağladık.

 

Hedefimiz daha büyük kitlelere hizmet olduğu için Çayyolu'nun devamında kurulan Yaşamkent'te Karina Avm'de yüksek teknolojiye sahip makinalar kullanarak, seramik yüzeyler ve porselen cam üzerine fotoğraf, logo ve her türlü kalıcı baskı yapabilmek üzere toplam 450 m2'lik yeni yerimize geçtik.

 

Dürüst ve ilkeli çizgimizde, çevremize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu noktada amacımız faydalı olmak ilkemizi memnun etmektir.

 

Saygılarımızla

Ayba Kırtasiye Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi'nin Resmi İnternet Sitesidir.

Yaşamkent Mahallesi, 3297. Cadde, Besa Karina Plaza No: 2r/11, Yenimahalle - Ankara Tel : 0312 217 12 66 (pbx)

Sayfa grafik tasarım ve seo çalışması "seomet" tarafından gerçekleştirilmiştir.